Merkezimizde Hizmet Verdiğimiz Branşlar
1. Diyabet Polikliniği
2. Endokrin Polikliniği
3. OSTEOPOROZ (Kemik Erimesi) Polikliniği
4. Dermatoloji (Cildiye) Polikliniği
5. Diyet Polikliniği

Destek Üniteler
1. Röntgen
2. Ultrason
3. EKG
4. KMD (Kemik Dansitometri)
5. Nükleer Tıp
6. Laboratuvar Hizmeti

Soru veya Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz

Burada paylaşılan görüşler yayınlanmakta ve bu sayfada cevaplanmaktadır. Lütfen Kişisel Bilgilerinizi Yazmayınız!!


bedia yıldırım 18 Nisan 2013 Perşembe

tahlil sonuçlarım

Fatih 25 Nisan 2013 Perşembe

Tahlil sonuçları butonuna tıklayıp devam edebilirsiniz.

Ömer 08 Haziran 2013 Cumartesi

eşim fatma altunay hasta için endokrin genel cerrahi tabibi ne ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz.? not; elimizde her türlü sonuşlar hazır konsey onaylı

mehmet 2009225535 21 Haziran 2013 Cuma

tahlil sonuçlarımı öğrenmek istiyorum.

nuray yesiltas 15 Temmuz 2013 Pazartesi

merhaba benim 2007 temmuz dogumlu oglum var..Boyu 104 cm. yaşıtlarına göre kısa...karabükteyim çocuk gelişim uzmanina götürdüm endokrin bölümüne sevk etmedi...sanırsam beni oyalıyor...nasil bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum yardimci olurmusunuz

Semt Poliklinikleri Randevu ve Tahlil Sonuçları Sistemi Hakkında

Sayın Ziyaretçi www.semtpoliklinigi.com Türkiye genelinde bulunan Semt Polikliniklerine kolaylıkla ulaşmanız ve bilgi almanız için size rehberlik etmektedir.
Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünürseniz veya randevu,tahlil sonucu linkleri çalışmıyor ise bize iletişim sayfamızdan bildiriniz ve başka kişilerin bu sorunu yaşamamasına, istedikleri bilgiye rahatlıkla ulaşabilmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Sizde Semtinizde Bulunan Bir Polikliniği Ekleyebilirsiniz

Sizde semtinizde bulunan bir polikliniği bize bildirdiğiniz takdirde bunu ekleyeceğizdir. İletişim Sayfamızdan bize Poliklinik ismini mesaj atmanızı rica ederiz. Şimdiden teşekkürler.

Hastane Randevu Sistemi

Devlet,Üniversite,Özel Hastanelerden,Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden kolaylıkla online randevu alabilirsiniz. Hastaneler » Şehir Seçerek » İlgili Hastaneyi Seçin » Randevu Al butonuna tıklayarak kolaylıkla randevunuzu alınız.

Hastane Randevu Sistemi »

Tahlil Sonuçları Sistemi

Devlet,Üniversite,Özel Hastanelerden,Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden kolaylıkla online tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Hastaneler » Şehir Seçerek » İlgili Hastaneyi Seçin » Tahlil Sonucunu Öğren butonuna tıklayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tahlil Sonuçları Sistemi »

Diş Hastaneleri

Türkiye geneli diş hastaneri,özel diş hastaneleri,diş hekimlerine ulaşmak,adres-telefon bilgilerine ulaşmak ve randevu almak için sizin için hazırlanan dishastanesirandevu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz Acil Şifalar Dileriz!.

Diş Hastaneleri »