Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Semt polikilini olan erenköy semt polikliniği online randevu vermektedir. Doktorlar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tahlil sonuçları için tahlil sonuçları butonuna tıklayınız gelen sayfada devam et linkine tıklayınız.

Soru veya Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz

Burada paylaşılan görüşler yayınlanmakta ve bu sayfada cevaplanmaktadır. Lütfen Kişisel Bilgilerinizi Yazmayınız!!


korkut özdemir 09 Nisan 2013 Salı

ınr talili sonuçları

ahin canel 16 Nisan 2013 Salı

randevu alamıyorum

Fatih 17 Nisan 2013 Çarşamba

Tahlil sonucu ve randevu almak linkleri güncellenmiştir.

Fahriye Menzilci 28 Nisan 2013 Pazar

30 Nisanda almış olduğum Göz randevusunun saati kaçta idi

nuray aydın 08 Mayıs 2013 Çarşamba

kan ve idrar tahlilleri neticesini istiyorum.

çiler çelik 27 Mayıs 2013 Pazartesi

annem için ortopediden randevu almam gerek fakat online randevu alamadığım gibi telefonda çalışmıyor

zubeyde DAĞDEVİREN 11 Haziran 2013 Salı

21 haftalık gebeyim. tetanos aşısı olmam gerekiyor. işyerim Erenköy semtinde. Acaba Erenköy Semt Polikliniğinde tetanos aşısı olabilir miyim? Ayrıca randevu almam gerekir mi?

emel aydın 14 Haziran 2013 Cuma

ultrasona bakan doktor görevine döndümü.Bilgi verirseniz sevinirim.Sizlere iyi çalışmalar dilerim.

aydan kırışoğlu 01 Temmuz 2013 Pazartesi

daha önceden alınmış troid ve meme ultrasonu randevularım vardı.gidememiştim.en erken ne zaman randevu verebilirsiniz 0536772****

Kutlu Örge 02 Temmuz 2013 Salı

iNTERNET RANDEVU İPTALİNİ NASIL YAPABİLİRİM.

Semt Poliklinikleri Randevu ve Tahlil Sonuçları Sistemi Hakkında

Sayın Ziyaretçi www.semtpoliklinigi.com Türkiye genelinde bulunan Semt Polikliniklerine kolaylıkla ulaşmanız ve bilgi almanız için size rehberlik etmektedir.
Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünürseniz veya randevu,tahlil sonucu linkleri çalışmıyor ise bize iletişim sayfamızdan bildiriniz ve başka kişilerin bu sorunu yaşamamasına, istedikleri bilgiye rahatlıkla ulaşabilmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Sizde Semtinizde Bulunan Bir Polikliniği Ekleyebilirsiniz

Sizde semtinizde bulunan bir polikliniği bize bildirdiğiniz takdirde bunu ekleyeceğizdir. İletişim Sayfamızdan bize Poliklinik ismini mesaj atmanızı rica ederiz. Şimdiden teşekkürler.

Hastane Randevu Sistemi

Devlet,Üniversite,Özel Hastanelerden,Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden kolaylıkla online randevu alabilirsiniz. Hastaneler » Şehir Seçerek » İlgili Hastaneyi Seçin » Randevu Al butonuna tıklayarak kolaylıkla randevunuzu alınız.

Hastane Randevu Sistemi »

Tahlil Sonuçları Sistemi

Devlet,Üniversite,Özel Hastanelerden,Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden kolaylıkla online tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Hastaneler » Şehir Seçerek » İlgili Hastaneyi Seçin » Tahlil Sonucunu Öğren butonuna tıklayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tahlil Sonuçları Sistemi »

Diş Hastaneleri

Türkiye geneli diş hastaneri,özel diş hastaneleri,diş hekimlerine ulaşmak,adres-telefon bilgilerine ulaşmak ve randevu almak için sizin için hazırlanan dishastanesirandevu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz Acil Şifalar Dileriz!.

Diş Hastaneleri »